Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 24 mei 2025
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Thuis MO7-Rood HC Helmond MO7-1

zaterdag 31 mei 2025
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit JO9-Rood V.M.H.& C.C. M.O.P. JO9-Oranje
08:30 Uit MO7-Blauw V.M.H.& C.C. M.O.P. MO7-Groen
08:45 Thuis MO9-Geel Oss MO9-2
10:00 Uit MO7-Groen BH&BC Breda MO7-Wit

Bijeenkomst training geven (ouders)

woensdag 4 juni 2025   |   19:30 - 20:30   |   Clubhuis

Beste ouders,

Net als elk jaar staan wij ook dit jaar weer voor de uitdaging om voor elk team trainingen te regelen.
Om dit goed te organiseren zijn vrijwilligers hard nodig. Daarom doen wij een beroep op jou!

image.png

Heb je een uurtje in de week over (meer mag altijd) of misschien 1 uur per twee weken en ben je bereid om een team te trainen of heb je ideeën die kunnen bijdragen om als vereniging deze uitdaging op te pakken?
Uiteraard is het ook mogelijk om als trainer/coach een vast team te begeleiden of als trainer een vast team 2 maal per week. Of meerdere teams op 1 dag

Dan nodigen wij jou van harte uit om aan te sluiten op:

Woensdag 4 juni, vanaf 19.30 (inloop), om 19.45 willen we starten met een presentatie waarin we je meenemen in:

-Trainer zijn, wat houd het in?

-Welke (on)mogelijkheden zijn er? (voorkeur heeft (een) vast trainer(s) per team, maar we kijken graag samen naar mogelijkheden)

-Ruimte om vragen te stellen/ met elkaar te sparren

Wij hopen dat jullie deze avond bij ons aan willen sluiten om samen open te kijken hoe we deze uitdaging op kunnen pakken.

Laat even weten of je erbij bent via deze link