Sponsoring; Hulp op weg naar MHC Rosmalen “First Class”
Waarom is slechts 3 % van onze leden sponsor van MHC Rosmalen? Op dit moment komt 2/3 van alle sponsorgelden van bedrijven die geen directe band met MHC Rosmalen hebben.
Onze theorie is dat onze leden niet beseffen hoe zeer onze club afhankelijk is van sponsoring.
MHC Rosmalen groeit, Dit jaar gaan we richting ons 1000ste lid. We zijn hard op weg naar het 4e veld en we gaan aan de slag met ons clubhuis. Voor deze renovatie ofverbouwing hebben we sponsoring nodig. Dit kan in de vorm van geld of in natura. Dit laatste bijvoorbeeld door als echte vakmensen letterlijk mee te bouwen.
Als alle leden 1 sponsor aandragen en we daar 20% van kunnen binden aan de club komt er minimaal € 50.000,-- per jaar binnen. Als dit de komende jaren gaat gebeuren, krijgen wij als club een enorme impuls en waarschijnlijk het mooiste clubhuis van de regio.
Sponsoring binnen MHC Rosmalen
Een sponsor commissie staat bekend als het leuren naar geld. Daarom gaat MHC Rosmalen het anders aanpakken.
Wij zoeken mensen die een actief sociaal leven hebben, waarbij ze veel verschillende mensen zien.
Dit worden onze Ambassadeurs. Zij gooien slechts een balletje op bij potentiële sponsoren en geven dit door aan de sponsorcommissie. Zodra dit bij de commissie wordt gemeld, zullen wij zorgen dat het sponsoren worden. Zo belasten we onze Ambassadeurs minimaal.
Wij zijn vanaf de mini’s tot en met de senioren op zoek naar mensen die dit willen doen. Bij interesse kun je je melden bij Gaby Westelaken; sponsorcommissie@mhcrosmalen.nl. Of spreken we elkaar tijdens de nieuwjaarsreceptie op 9 januari.
Mocht je een potentiële sponsor kennen of zelf willen sponsoren, hoor ik het ook graag.
De beste wensen,
Gaby Westelaken
Sponsorcommissie MHC Rosmalen |